zdjęcia dziewczyn do pobrania

blog statecznej panienki

Temat: Kolejna czesc pogaduszek zimowych ciezarowek (cz. X)
Witam dziewczyny

asik78, nowa fryzurka? Prosimy o zdjęcie
asik78, dawać new fryz :D!! dziewczyny nawet niewiecie o co prosicie :shock: :mrgreen: :shock:

Wł♣aśnie wróciłam z laboratorium :-? kobieta nie umiała mi pobrać krwi :evil: i musiała z palca brać :roll: a potem musiałam siedziec 1 godz ,bo miałam cukier po obciążeniu 50mg glukozy :roll: na szczęście mogłam miec w środku cytryna i nawet nie było to takie złe :lol:
Źródło: rodzinko.pl/showthread.php?t=6009Temat: o agencjach i rzeczywistym "naciąganiu"
Z mojego niedoświadczonego punktu widzenia powiem tak:
Agencja nie powinna pobierać opłat za zdjęcia czy cos takiego, skoro widzi daną osobę i wie, ze z niej coś moze być, inwestuje w nią, bądź nie. Dana osoba jak pójdzie do innej agencji (która pobiera opłaty), to moim zdaniem czy sie nadaje czy nie to mało ważne, zdjecia można zrobić, opłate pobrać a ty czekaj na jakieś zlecenie, przecież warto spróbować. Jest tak naprawdę dużo ładnych dziewczyn, ale nie wszystkie mają predyspozycje do bycia modelką, nie sądę, zeby taka agencja odrazu wykluczyła tą osobę, skoro sama sobie za to zapłaci to jej zrobi sesje, ale jakby naprawde była pewna, ze dana dziewczyna jest naprawdę super jeśli chodzi o te sprawy to powinna w nią zainwestować, bo koszty im sie zwrócą z nadwiązką.
Źródło: fotomodeling.pl/forum/showthread.php?t=3934


Temat: Znak wodny na zdjęciu - dylematy
:
Oczywiście... Ja jako autor wystawiam zdjęcie na swojej stronie i chcę, zeby na tej stronie ono się znajdowało, a nie na jakimś forum o podróżach naprzykład. (rozpowszechniasz niezgodnie z zyczeniem autora)

Transfer - tak kradniesz mi go. Za transfer sie (co do zasady) płaci... i o ile zdjęcie to jest oglądane na stronie na której ja chcę (bo zależy mi na odwiedzinach czy cokolwiek), to nie ma problemu, ale jak linkujesz to zdjecie gdzieś indziej, to ja tracę [...]
Trochę masz racji i trochę jej nie masz.
Umieszczasz obrazek na serwerze (a nie na stronie). Z serwera pobierane są (albo nie są np. przypadku reklam) obrazki przez klientów (bo tak chcą lub nie chcą).
Wykonanie polecenia GET protokołu HTTP nazywanie kradzieżą to trochę na wyrost. Można to porównać do dziewczyny z plaży, która ma pretensję o to, że faceci się na nią gapią.

Jak nie chcesz aby linkowali za pomocą <IMG> czy <A>to trzeba się zabezpieczyć:
1. jakiś skrypt proxy (np. w php), który dzieki sesjom nie pozwalałby na pobieranie obrazków bez pobrania twojej strony/skryptu.
2. obrazki bezpośrednio w pliku html (nie wszystkie przeglądarki to obsługują)

Oczywiście nie zabezpieczy to przed skopiowaniem na inny serwer (czyli juz jawnym piractwem)
Źródło: mobile.olympusclub.pl/showthread.php?t=11693